SILOKING TrailedLine Classic Premium

SILOKING TrailedLine Classic Premium

Великий клас з великою серійною комплектацією (9 м3 - 14 м3)

Комфортне професійне оснащення

Рама і привід розраховані на максимальні і тривалі навантаження при експлуатації, а серійна комплектація з комфортними двосторонніми сходами і поперечним стрічковим розвантажувальним транспортером SILOKING роблять змішувач професіоналом своєї справи для повсякденного годування.


Двосторонні сходи з оглядовою платформою і зручними ступенями робить можливим підйом з обох сторін і відповідає всім вимогам безпеки. Також сходи встановлені прямо на несучій рамі, що запобігає зважування оператора при підйомі на платформу, наприклад, для додавання мінеральних добавок, і є основою для точного зважування.


Поперечний Стрічковий розвантажувальний транспортер SILOKING з планками різної висоти і двома гідромоторами з різних сторін відносяться до серійного оснащення машини, також як і 4 датчика системи зважування для машин починаючи з моделі Premium 11.


Входить в серійну комплектацію для машин, починаючи з моделі Premium 11, коробка передач забезпечує оптимальне число обертів шнека в залежності від характеристик компонентів раціону.

SILOKING TrailedLine Classic Premium 1
SILOKING TrailedLine Classic Premium 2
SILOKING TrailedLine Classic Premium 3