SILOKING StaticLine Feeding 4.0

SILOKING StaticLine Feeding 4.0

Стаціонарні змішувачі-дозатори від 8 м3 до 40 м3 опціонально з завантажувальним або розвантажувальним транспортером

SILOKING StaticLine Feeding 4.0 прекрасно підходить для інтеграції в системи годування на підприємствах зі стаціонарною системою годування або в центрах годування.


Компактна конструкція

В установках SILOKING StaticLine Feeding 4.0 двигун приводу і планетарний редуктор з'єднані безпосередньо і знаходяться під змішувальним бункером, що забезпечує високу надійність. Завдяки цьому навколо змішувача звільняється простір і стає можливим завантажувати бункер з будь-якого боку. Всі установки оснащені планетарним редуктором SILOKING з 4-ма планетарними шестернями і розраховані на крутний момент до 52.000 Нм. Посилена зубчаста шестерня і 100% забезпечення мастильним матеріалом забезпечують надійність експлуатації. Siloking турбо – шнек працює на оптимальній швидкості - 18 об/хв для ефективного змішування і 38 об/хв для повного спустошення бункера.


Готове рішення або інтеграція - вибір за Вами

SILOKING StaticLine Feeding 4.0 можна швидко і просто інтегрувати в наявну систему або ж замовити готове рішення з повним циклом роботи. Система зважування може бути оснащена спеціальним блоком для простого з'єднання з зовнішньою системою контролю і управління.


SILOKING StaticLine Feeding 4.0 1
SILOKING StaticLine Feeding 4.0 2
SILOKING StaticLine Feeding 4.0 3
SILOKING StaticLine Feeding 4.0 4
SILOKING StaticLine Feeding 4.0 5
SILOKING StaticLine Feeding 4.0 6