SILOKING StaticLine 4.0 Biogas

SILOKING StaticLine 4.0 Biogas

Стаціонарні змішувачі-дозатори від 9 м3 до 80 м3

SILOKING StaticLine Biogas 4.0 був розроблений для застосування на біогазових установках, у фокусі стоїть отримання максимально можливого виходу газу і мінімальне споживання енергії.


Подрібнювати, змішувати, зберігати, дозувати

Змішувачі-дозатори SILOKING подрібнюють довговолокнистий матеріал, забезпечують гомогенну суміш, являють собою бункер для зберігання матеріалу і, завдяки відповідній техніці подачі, гарантують точну і своєчасну подачу матеріалу в ферментер. Підключена система подачі працює надійно і без забивання. Всі компоненти, які вступають в контакт з матеріалом зроблені повністю з нержавіючої сталі.


SILONOX як стандарт

Змішувальний бункер серійно з SILONOX. Для захисту стінок і днища бункера від негативного впливу кислоти ці частини серійно оснащуються SILONOX. SILONOX є сплавом нержавіючої легованої сталі з особливо високим параметром зносостійкості, матеріал прекрасно справляється з негативним впливом кислот, іржі, він стійкий до хімічних і фізичних пошкоджень. Опціонально можливе також виготовлення змішувальних шнеків повністю з SILONOX.


Точне планування, модульна конструкція і простий монтаж

Змішувачі-дозатори SILOKING конструюються і комплектуються з урахуванням умов використання і потреб кінцевого користувача. Точне планування, детальні креслення і комплексна документація відносяться до професійного обслуговування клієнта з урахуванням дотримання вимог пожежної безпеки і особливостей приміщень замовника. Монтаж на місці установки значно полегшується завдяки простій конструкції і предмонтажу модулів.


SILOKING StaticLine 4.0 Biogas 1
SILOKING StaticLine 4.0 Biogas 2
SILOKING StaticLine 4.0 Biogas 3
SILOKING StaticLine 4.0 Biogas 4
SILOKING StaticLine 4.0 Biogas 5
SILOKING StaticLine 4.0 Biogas 6